Kalendarium Aktywności w Gminie Skawina

Chcesz wiedzieć co się dzieje w gminie Skawina? Gdzie się wybrać, co zobaczyć? Jak spędzić czas wolny? Jakie wydarzenia odbędą się w najbliższym czasie?

Zapraszamy do zapoznania się z „Kalendarium aktywności w gminie Skawina”, przygotowywanym przez Centrum Usług Społecznych w Skawinie.

Zamieszczone w kalendarzu imprezy, wydarzenia, warsztaty i inne inicjatywy, to aktywności organizowane przez lokalne instytucje (w tym m. innymi Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Skawinie, Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie, Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie, Muzeum Regionalne w Skawinie), a także stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, parafie i inne podmioty oferujące swoje usługi dedykowane mieszkańcom gminy Skawina. W terminarzu prezentujemy również aktywności organizowane w Centrach Aktywności Kulturalnej powstałych na terenie gminy Skawina m. innymi przez Rady Sołeckie, Zarządy osiedli czy NGO.

W kalendarzu znajdują się wydarzenia planowane do realizacji na terenie gminy Skawina w poszczególnych miesiącach. Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych przedsięwzięć, możliwości skorzystania i zapisów dostępne są dzięki interaktywnemu dostępowi, poprzez  kliknięcie w dane wydarzenie, co pozwala na przekierowanie na stronę internetową czy fanpage’a na portalu społecznościowym FB organizatorów danego wydarzenia.

Kalendarium zawiera również dostęp do odrębnego harmonogramu, w którym zostały zawarte usługi społeczne realizowane w Centrum Usług Społecznych w Skawinie w danym miesiącu.

Jednocześnie zwracamy się do realizatorów usług społecznych i organizatorów imprez i innych wydarzeń tj. lokalnych instytucji, stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, parafii i innych podmiotów o przekazywanie informacji o realizowanych przez Was usługach społecznych i organizowanych przedsięwzięciach. Niech nie zabraknie Was w naszej bazie lokalnych usług i wydarzeń! Działajmy razem! Wspólnie twórzmy lokalną bazę usług społecznych oraz ofertę.

Folder o współpracy PDF

W przypadku pytań dot. sposobu zgłaszania wydarzeń do kolejnego kalendarium do Państwa dyspozycji pozostaje Pani Małgorzata Kopeć – Koordynator Główny Specjalista Rozwoju Usług Społecznych tel. 785 324 114.

Zapoznaj się z kalendarium – w tym miesiącu! Zaplanowanych zostało wiele wydarzeń, na które w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

 

stopka CUS
Skip to content