Pielęgniarki zbudujmy razem bazę usług dla mieszkańców! Dołączcie już teraz!

Centrum Usług Społecznych w Skawinie pracuje nad utworzeniem specjalnej bazy usług pielęgniarskich dostępnej dla mieszkańców gminy Skawina, a także dla pracowników CUS współpracującymi z mieszkańcami. Naszym celem jest zapewnienie łatwego dostępu do informacji o usługach pielęgniarskich na terenie naszej gminy, które są kluczowe dla zdrowia.

Jeśli jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem, prowadzisz własną praktykę pielęgniarską na terenie gminy Skawina, serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do naszej inicjatywy i tworzenia bazy poprzez zgłoszenie swoich danych teleadresowych i zakresu usług. Dzięki temu będziesz mógł dotrzeć do większej liczby osób potrzebujących Twojej pomocy, a mieszkańcy otrzymają fachową pomoc i wsparcie.

Jak możesz zgłosić swoje usługi? To proste! Wystarczy przekazać swoje dane kontaktowe za pośrednictwem dołączonego formularza w formie online wraz z wyrażeniem zgody na publikację przekazanych informacji.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w poprawę dostępu do usług społecznych w naszej gminie! Razem możemy wiele zdziałać!

Formularz zgłoszeniowy dla pielęgniarek/pielęgniarzy – TUTAJ 

W razie pytań odnośnie bazy usług jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt poprzez adres e-mail: m.kopec@mgops.skawina.net lub numer telefonu: 785 324 114.


stopka CUS
Skip to content