Klub Rodzica

Serdecznie zapraszamy rodziców  dzieci w wieku od 3 do 18 r. ż  na spotkania Klubu Rodzica, które odbywają się w siedzibie Centrum Usług Społecznych w Skawinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 17.

Co to jest Klub Rodzica?

Klub Rodzica jest przestrzenią gdzie można poznać ludzi i nawiązać nowe znajomości, to również miejsce w którym każdy rodzic może znaleźć wsparcie i zrozumienie w swoich codziennych wyzwaniach. Nasze spotkania są pełne ciekawych dyskusji i tematów, które pomogą zrozumieć nasze dzieci i ich potrzeby. Ponadto proponujemy spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, którzy omawiać będą tematy związane z wychowaniem i edukacją dzieci.

Tematyka spotkań jest różnorodna – od dyskusji na temat zdrowego stylu życia, przez problemy wychowawcze w domu i szkole, aż po rozwój osobisty i kreatywność – to WY rodzice decydujecie o tematach spotkań. Do Klubu Rodzica można dołączyć od dowolnego spotkania! 

Zapewniamy, że czas spędzony z nami będzie wartościowy i przyjemny.

Czerp z wiedzy i umiejętności innych, podziel się własnymi doświadczeniami. Nie czekaj dłużej, dołącz już dziś do naszego Klubu Rodzica i poznaj innych rodziców z Twojej okolicy!

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami tel. 12 276 21 37 wew. 16. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Kalendarium spotkań Klubu Rodzica – TUTAJ

stopka CUS
Skip to content