Zrób sobie GLOW UP. Spotkania dla młodzieży od 13 do 15 lat

Centrum Usług Społecznych w Skawinie zaprasza MŁODZIEŻ w wieku od 13- 15 lat na spotkania ze specjalistami w tematyce: zdrowe odżywianie, budowania poczucia własnej wartości, wizerunek- wizaż a poczucie własnej wartości oraz dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne w tym: sport- trening personalny, dieta, suplementy.

Spotkania będą bezpłatne, finansowane ze środków Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2023r.

Miejscem spotkań będzie Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie, Centrum Aktywności Kulturalnej- Dom Ludowy  w Jaśkowicach ,  Centrum Aktywności Kulturalnej- Dom Ludowy w Woli Radziszowskiej, Centrum Aktywności Kulturalnej w Borku Szlacheckim , Świetlica Wiejska  w Zelczynie ,Centrum Usług Społecznych w Skawinie.

Poniżej harmonogram spotkań :

 

Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie, ul. Szkolna 4, od godziny 17.00 do 19.00:

10 października 2023r. – spotkanie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie o tematyce „Zdrowe odżywianie”

26 października 2023r. – spotkanie z wizażystką- Eweliną Dęgoszewską o tematyce – jak dbać o cerę, jakich kosmetyków używać/ nie używać do codziennego makijażu, wizaż dla nastolatki,  wykonanie makijażu dziennego na wybranej osobie

20 listopada 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce –  „Uzależnień behawioralnych – tj. internet, telefon, media społecznościowe,  higiena cyfrowa, natręctwa”

04 grudnia 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce –  „poczucie własnej wartości, emocje- jak sobie z nimi poradzić” 

10 stycznia 2024r. – spotkanie z trenerem personalnym – Dominiką Juszczyk o tematyce  – „treningi sportowe, fitness czy siłownia?”


Centrum Aktywności Kulturalnej w Woli Radziszowskiej
, Wola Radziszowska 590, od godziny 17.00 do 19.00:

12 października 2023r.– spotkanie z wizażystką- Eweliną Dęgoszewską o tematyce – jak dbać o cerę, jakich kosmetyków używać/ nie używać do codziennego makijażu, wizaż dla nastolatki,  wykonanie makijażu dziennego na wybranej osobie

06 listopada 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce „poczucie własnej wartości, emocje- jak sobie z nimi poradzić” 

21 listopada 2023r. – spotkanie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie o tematyce „Zdrowe odżywianie”

06 grudnia 2023r. – spotkanie z trenerem personalnym – Dominiką Juszczyk o tematyce  – „treningi sportowe, fitness czy siłownia?”

08 stycznia 2024r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce  – „Uzależnień behawioralnych – tj. internet, telefon, media społecznościowe,  higiena cyfrowa, natręctwa”


Centrum Aktywności Kulturalnej- Dom Ludowy  w Jaśkowicach
ul. Kościelna 6, od godziny 17.00 do 19.00:

16 października 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce –  „poczucie własnej wartości, emocje- jak sobie z nimi poradzić” 

16 listopada 2023r. – spotkanie z wizażystką- Eweliną Dęgoszewską o tematyce – jak dbać o cerę, jakich kosmetyków używać/ nie używać do codziennego makijażu, wizaż dla nastolatki,  wykonanie makijażu dziennego na wybranej osobi

13 grudnia 2023r. – spotkanie z trenerem personalnym – Dominiką Juszczyko tematyce – „treningi sportowe, fitness czy siłownia?”

9 stycznia 2024r. – spotkanie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie o tematyce „Zdrowe odżywianie”

22 stycznia 2024r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce – „Uzależnień behawioralnych – tj. internet, telefon, media społecznościowe,  higiena cyfrowa, natręctwa”


Centrum Aktywności Kulturalnej w Borku Szlacheckim
ul. Rekreacyjna 32, od godziny 17.00 do 19.00:

23 października 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce –  „poczucie własnej wartości, emocje- jak sobie z nimi poradzić” 

22 listopada 2023r. – spotkanie ze sportowcem – trenerem personalnym Dariuszem Samek, dwukrotnym mistrzem Overall Winner NPC o tematyce – „treningi sportowe, fitness czy siłownia?”

5 grudnia 2023r. – spotkanie z pracownikamiPowiatowej Stacji Sanitarno –  Epidemiologicznej w Krakowie o tematyce „Zdrowe odżywianie”

18 grudnia 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce –  „Uzależnień behawioralnych – tj. internet, telefon, media społecznościowe,  higiena cyfrowa, natręctwa”

18 stycznia 2024r.– spotkanie z wizażystką – Eweliną Dęgoszewską o tematyce – jak dbać o cerę, jakich kosmetyków używać/ nie używać do codziennego makijażu, wizaż dla nastolatki,  wykonanie makijażu dziennego na wybranej osobie


Świetlica Wiejska w Zelczynie
od godziny 17.00 do 19.00:

9 października 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce –  „poczucie własnej wartości, emocje- jak sobie z nimi poradzić” 

8 listopada 2023r. – spotkanie ze sportowcem – trenerem personalnym Dariuszem Samek, dwukrotnym mistrzem Overall Winner NPC o tematyce- „treningi sportowe, fitness czy siłownia?”

14 grudnia 2023r. – spotkanie z trenerem personalnym – Dominiką Juszczyko tematyce – „treningi sportowe, fitness czy siłownia?

15 stycznia 2024r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce „Uzależnień behawioralnych – tj. internet, telefon, media społecznościowe,  higiena cyfrowa, natręctwa”

23 stycznia 2024r.– spotkanie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie o tematyce „Zdrowe odżywianie”


Centrum Usług Społecznych w Skawinie
, ul Popiełuszki 17, od godziny 17.00 do 19.00:

30 październik 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce „Uzależnień behawioralnych – tj. internet, telefon, media społecznościowe,  higiena cyfrowa, natręctwa”

16 listopada 2023r. – spotkanie ze sportowcem – trenerem personalnym Dariuszem Samek, dwukrotnym mistrzem Overall Winner NPC o tematyce – „treningi sportowe, fitness czy siłownia?”

11 grudnia 2023r. – spotkanie z psychologiem Piotrem Pitalą o tematyce –  „poczucie własnej wartości, emocje- jak sobie z nimi poradzić” 

19 grudnia 2023r. – spotkanie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie o tematyce „Zdrowe odżywianie”

11 stycznia 2024r. – spotkanie z wizażystką – Eweliną Dęgoszewską o tematyce – jak dbać o cerę, jakich kosmetyków używać/ nie używać do codziennego makijażu, wizaż dla nastolatki,  wykonanie makijażu dziennego na wybranej osobie


Wszelkie niezbędne informacje można uzyskać na stronie internetowej www.cus.skawina.net lub pod numerem telefonu 12 276 21 37 wew. 16.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane na spotkania !!!

Harmonogram do pobrania pdf.

Skip to content