Relacja z Pikniku "Rodzina - silna, zdrowa i aktywna"

W sobotę, 17 czerwca, Skawińskie Błonia tętniły muzyką, tańcem i śmiechem, a to wszystko za sprawą pikniku pn. ,,Rodzina – silna, zdrowa i aktywna” zorganizowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Skawina i Centrum Usług Społecznych w Skawinie, który przyciągnął tłumy uczestników.

Ten piękny słoneczny dzień obfitował w liczne atrakcje, które sprzyjały umacnianiu więzi między członkami rodzin w myśl hasła przewodniego pikniku ,,Rodzina – silna zdrowa i aktywna”.

Podczas imprezy każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie!

W programie znalazły się konkursy edukacyjne, zabawy ruchowe i gry, zawody sportowe, a także liczne stoiska z dmuchańcami, warkoczykami, malowaniem twarzy czy tatuażami. Dzieci i dorośli mogli spełnić swoje marzenie i choćby na chwilę wejść w rolę strażaka bądź policjanta. Uczestnicy mogli również podszkolić się w udzielaniu pierwszej pomocy. Przy pomocy alkogogli i narkogogli chętni mogli sprawdzić jak zmienia się pole widzenia osoby będącej pod wpływem substancji psychoaktywnych. Niewątpliwie dużą popularnością cieszyła się kąpiel w pianie oraz pokaz gaszenia gorącego oleju zaprezentowany przez Strażaków. Piknik uświetniła również swoim występem Julia Dąbrowska uczestniczka 6 edycji The Voice Kids, zwyciężczyni plebiscytu publiczności. Na zmęczonych harcami i zabawą uczestników pikniku czekały stanowiska z słodkościami oraz owoce.

Dziękujemy Wszystkim którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcia i dołożyli cegiełkę w tworzeniu naszego pikniku. Dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom, wolontariuszom i pracownikom za Wasze ogromne serce i wkład włożony w budowanie i umacnianie więzi rodzinnych.

Dziękujemy:

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie

Pogotowie Ratunkowe im. Siegfierda Greinera w Skawinie

Klub Młodego Podróżnika Robotix

Komenda Powiatowa Policji w Krakowie

Straż Miejska w Skawinie

OSP Jaśkowice

OSP Rzozów

LGD Blisko Krakowa

SIEMACHA Spot Skawina

Park Wodny w Krakowie

Cukiernia Zając

Piekarnio-Cukiernia ,,Radziszów”

Firma Handlowo-Usługowa ,,OLA”

Stowarzyszenie Kobiet Twórczych z Radziszowa

ILody Naturalne

Sołtys Jaśkowic – Józef Tomczak

Sołtys Zelczyny – Janusz Śmiech

Uczniowski Klub Sportowy 6 Handball Skawina

Miejski Zakład Usługowy Sp. z o. o. w Skawinie


Zobaczcie, jak wyglądał piknik pn. ,,Rodzina-silna, zdrowa i aktywna”.

Foto: CUS w Skawinie, Gmina Skawina

stopka CUS
Skip to content