Bal Karnawałowy dla dzieci 2024

W minioną sobotę, 10 lutego, w urokliwym Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie, Centrum Usług Społecznych w Skawinie zorganizowało niezwykły Bal Karnawałowy dla dzieci.

Tego dnia sala balowa ożywiła się w wesołych pląsach, gdzie wróżki, piraci, królewny, policjanci i tygrysy tańczyły i bawiły się razem. Atmosfera była niezwykle radosna, a uczestnicy mogli cieszyć się zdrowymi przekąskami i fantastycznymi atrakcjami.

Dla dzieci nie zabrakło rozrywki i edukacji. Dzieci mogły uczestniczyć w kursie pierwszej pomocy, doskonaląc praktyczne umiejętności udzielania pomocy. Podziwiać magiczne sztuczki magika, a także czerpać radość z muzyki DJ-a i brać udział w zabawach przygotowanych przez nasze energiczne Animatorki. Oprócz tańców, dzieci mogły również skorzystać z wielu innych atrakcji, takich jak kolorowanie obrazków, malowanie buzi w ulubione postacie czy skorzystać z fotobudki, by zatrzymać wspomnienia na dłużej.

Dla dorosłych zorganizowano prelekcję pt. „Żyj aktywnie. Program zdrowego odżywiania”, której celem było zwrócenie uwagi na świadome podejmowanie decyzji żywieniowych. Podkreślano, że jedzenie może być źródłem zdrowia, co jest związane  przede wszystkim z wyrobieniem prawidłowych nawyków żywieniowych.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, rodzicom i dzieciom, którzy sprawili, że ten bal był tak wyjątkowy. Dziękujemy także młodym wolontariuszom z placówki Siemacha Spot Rynek 24 w Skawinie oraz wszystkim pracownikom, którzy z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy przyczynili się do przygotowania tego niezapomnianego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy dla Firmy Imprash – Kuczara Manekiny Sp. z o.o. z Radziszowa za wsparcie organizacyjne naszego balu karnawałowego. Dzięki wam ten bal był wyjątkowy i pełen niezapomnianych chwil.

Foto. CUS w Skawinie

stopka CUS
Skip to content