Sierpniowa oferta usług społecznych w CUS oraz w gminie Skawina!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Skawina do skorzystania z bogatej oferty usług społecznych, dostępnych w Centrum Usług Społecznych w Skawinie w miesiącu sierpień. Nasze usługi są bezpłatne i zostały stworzone z myślą o Twoich potrzebach oraz potrzebach Twoich bliskich.

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub znasz osobę, która szuka specjalistycznego wsparcia w różnych kryzysowych sytuacjach, nie wahaj się skorzystać z naszych usług. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by Ci pomóc i zapewnić wsparcie na różnych płaszczyznach.

Zachęcamy również najmłodszych jak i dorosłych mieszkańców do spędzenia aktywnego sierpnia i skorzystania z atrakcji ofertowanych w gminie Skawina. W „Kalendarium aktywności w gminie Skawina” znajdziesz wiele interesujących wydarzeń, imprez i inicjatyw, które zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie, Twoich bliskich i innych mieszkańców. To doskonała okazja, by spędzić czas w przyjemny i inspirujący sposób, jednocześnie integrując się z lokalną społecznością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i wydarzeniami, korzystając z linków poniżej:

– Kalendarium usług społecznych CUS: TUTAJ

– Kalendarium aktywności w gminie Skawina: TUTAJ
Szczegółowe informacje dostępne są poprzez interaktywne kliknięcie na dane wydarzenie, co przenosi na stronę internetową lub fanpage organizatorów danego wydarzenia.

Niech sierpień będzie dla Ciebie i Twoich bliskich miesiącem pełnym pozytywnych wrażeń, wsparcia i aktywności.

stopka CUS
Skip to content