Za nami kolejne spotkanie w ramach Klubu Rodzica!

Gorące podziękowania dla Rodziców, którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w dniu 15.06.2023 r. w warsztatach pn. „Lepiej rozumiem – mądrzej kocham” – o skutecznym wsparciu dawanym dziecku”, które odbyły się w ramach Klubu.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie, a także chęć do pracy nad swoimi relacjami z dziećmi. Cieszymy się, że mamy w naszej społeczności tak aktywnych i odpowiedzialnych rodziców.

Szczególne podziękowania kierujemy do prowadzącej warsztaty Pani Katarzyny Wnęk – Joniec. Dziękujemy za Pani mądrość, ciepło i za to, że zakorzeniła w nas pani wiarę, że damy radę!

Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas warsztatów oraz wszystkie techniki i metody dotyczące sposobów komunikowania się opartych na szacunku, miłości – oraz granicach, będą dla rodziców pomocne w życiu codziennym i całym procesie towarzyszenia dzieciom w ich rozwoju.

Wspólna praca podczas warsztatów była dla nas wielką przyjemnością!

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu Klubu Rodzica, które odbędzie się 13 lipca 2023 r. o godz. 17:30 w Centrum Usług Społecznych w Skawinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 17.

WIĘCEJ o Klubie Rodzica – TUTAJ

stopka CUS
Skip to content