Bal Karnawałowy z Centrum Usług Społecznych

18 lutego w magicznej scenerii Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie, odbył się wyjątkowy i kolorowy Bal Karnawałowy dla dzieci. Organizatorem imprezy było Centrum Usług Społecznych w Skawinie. Na uczestników czekała fantastyczna zabawa, słodki poczęstunek, gry, zabawy i liczne niespodzianki.

Wszyscy bawili się doskonale w morzu kolorowych balonów, w rytm dziecięcych i nie tylko przebojów, serwowanych przez DJ-a w asyście energicznych i pomysłowych Animatorek.

Oprócz tańców, dzieci mogły także odpocząć kolorując obrazki, robiąc sobie kolorowe tatuaże czy malując buzie w ulubione postaci. Nie zabrakło również ciastek, cukierków, batonów i napojów, dla podwyższenia poziomu energii, która i tak wszystkich rozpierała. Rodzice mogli także napić się w spokoju kawy i herbaty w podziemiach gościnnego Dworu Dzieduszyckich. Popularnością cieszyła się również fotobudka, która przysporzyła dzieciom ogrom radości. Na pamiątkę każdy mógł zabrać wyjątkowe zdjęcia.

Na balu obowiązywały stroje karnawałowe, które uczestnicy zaprezentowali przy aplauzie publiczności na czerwonym dywanie. Dwór wypełniły uśmiechnięte księżniczki, jednorożce i wróżki, czy kolorowi indianie, piłkarze i kosmonauci. Strojów tak jak uczestników, było tak dużo, że nie sposób wszystkich opisać.

Trzy godziny radosnej zabawy upłynęły szybko, jak to już bywa z ostatkami. Karnawał we Dworze zakończył się z przytupem i z nadzieją, na powtórkę za rok. Zatem do zobaczenia!

Centrum Usług Społecznych w Skawinie

Za pomoc w organizacji Balu dziękujemy także młodym wolontariuszom, szczególnie z placówki Siemacha Spot Rynek 24 w Skawinie!

Foto. CUS w Skawinie

stopka CUS
Skip to content