XI Międzynarodowe Senioralia w Krakowie

Centrum Usług Społecznych w Skawinie serdecznie zaprasza seniorów z gminy Skawina na XI Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, które odbędą się już 6 września na Rynku Głównym oraz w Parku Jordana.

To wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się corocznie, gromadzi tysiące uczestników (w 2023 roku ponad 5000 seniorów z ponad 100 Gmin Przyjaznych Seniorom i 10 państw). W wydarzeniu uczestniczą członkowie rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych, a także przedstawiciele miast partnerskich i władz samorządowych z całej Polski.

Dla seniorów z terenu Gminy Skawina udział jest bezpłatny. Centrum Usług Społecznych w Skawinie organizuje transport autokarem na trasie Skawina-Kraków, Kraków-Skawina. Wyjazd ze Skawiny o godzinie 7:40 z dworca PKP, powrót z Krakowa o 21:00 z parkingu BUS przy ul. 3 Maja 17.

Warunkiem udziału w Senioraliach jest wypełnienie i dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego do 1 sierpnia do Centrum Usług Społecznych w Skawinie. Formularze są dostępne w Centrum Usług Społecznych w Skawinie ul. Ks. J. Popiełuszki 17 oraz na stronie internetowej CUS (patrz niżej).

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 12 276 21 37 wew. 16

Załącznik 1. Formularz zgłoszeniowy Senioralia 2024.pdf

Załącznik 1. Formularz zgłoszeniowy Senioralia 2024.doc

stopka CUS
Skip to content