Położne/Położni zbudujmy razem bazę usług dla mieszkańców. Dołączcie już teraz!

Centrum Usług Społecznych w Skawinie pracuje nad utworzeniem specjalnej bazy usług świadczonych przez położne/położnych dostępnej dla mieszkańców gminy Skawina, a także dla pracowników CUS współpracującymi z mieszkańcami. Naszym celem jest zapewnienie łatwego dostępu do informacji o tego typu usługach na terenie naszej gminy, które są kluczowe dla zdrowia.

Jeśli jesteś położną/położnym, prowadzisz własną praktykę na terenie gminy Skawina, serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do naszej inicjatywy i tworzenia bazy poprzez zgłoszenie swoich danych teleadresowych i zakresu usług. Dzięki temu będziesz mogła/mógł dotrzeć do większej liczby osób potrzebujących Twojej pomocy, a mieszkańcy otrzymają fachową pomoc i wsparcie.

Jak możesz zgłosić swoje usługi? To proste! Wystarczy przekazać swoje dane kontaktowe za pośrednictwem dołączonego formularza w formie online wraz z wyrażeniem zgody na publikację przekazanych informacji.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w poprawę dostępu do usług społecznych w naszej gminie! Razem możemy wiele zdziałać!

Formularz zgłoszeniowy dla położnych – TUTAJ  

Jeśli potrzebujesz pomocy lub dodatkowych informacji na temat procesu zgłaszania swoich usług, zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z Centrum Usług Społecznych w Skawinie poprzez adres e-mail: m.kopec@mgops.skawina.net lub numer telefonu: 785 324 114. Współpraca w takich inicjatywach może przynieść wiele korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla mieszkańców gminy.

stopka CUS
Skip to content