Tworzymy bazę usług psychologicznych

Zapraszamy psychologów działających na terenie gminy Skawina! 

Centrum Usług Społecznych w Skawinie pracuje nad utworzeniem specjalnej bazy usług psychologicznych dostępnej dla mieszkańców gminy Skawina, a także dla pracowników CUS współpracujących z mieszkańcami. 

Naszym celem jest zapewnienie łatwego dostępu do informacji o usługach psychologicznych  na terenie naszej gminy, które są kluczowe dla zdrowia psychicznego i kondycji emocjonalnej.

Jeśli jesteś psychologiem, prowadzisz własną działalność psychologiczną na terenie gminy Skawina, serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do naszej inicjatywy i tworzenia bazy poprzez zgłoszenie swoich danych teleadresowych i zakresu usług. Dzięki temu będziesz mógł dotrzeć do większej liczby osób potrzebujących Twojej pomocy, a mieszkańcy otrzymają fachową pomoc i wsparcie.

Jak możesz zgłosić swoje usługi? To proste! Wystarczy przekazać swoje dane kontaktowe za pośrednictwem poniższego formularza w formie on-line wraz z wyrażeniem zgody na publikację i przekazanych informacji.

Formularz zgłoszeniowy dla Psychologów  – TUTAJ 

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w poprawę dostępu do usług społecznych w naszej gminie! Razem możemy wiele!

W razie pytań odnośnie bazy usług jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt poprzez adres e-mail: m.kopec@mgops.skawina.net  lub numer telefonu: 785 324 114.

stopka CUS
Skip to content