Klub Młodzieżowy

Centrum Usług Społecznych prowadzi Klub Młodzieżowy w Skawinie dla osób w wieku od 13 do 20 lat.

Spotkania Klubu odbywają się w każdy PIĄTEK od godziny 17.00 do godziny 20.00 w budynku CUS ul. Szkolna 1 w Skawinie (obok Lodowiska). Można dołączyć od dowolnego spotkania!

Informujemy, że w lipcu i sierpniu nasze spotkania Klubu Młodzieżowego nie odbędą się. Nie martwcie się jednak! Już we wrześniu zapraszamy Was ponownie do CUS w Skawinie, ul. Szkolna 1, o godzinie 17:00! Do zobaczenia!

Klub przeznaczony jest dla osób, które szukają miejsca, w którym w bezpieczny sposób mogą spędzać czas, poznawać nowych znajomych, skorzystać ze wsparcia dorosłych, a także odpocząć od codziennych obowiązków.

Wspólnie tworzymy przestrzeń do nauki nowych umiejętności, rozwijania swoich pasji, zabawy, radzenia sobie w sytuacjach trudnych i rozwiązywania ewentualnych konfliktów.

Spotkania prowadzi Piotr Pitala -psycholog, terapeuta, trener programów profilaktycznych. Pan Piotr pracuje na co dzień z młodzieżą, w podejściu do drugiego człowieka kieruje się budowaniem więzi w naturalnym otoczeniu w oparciu o indywidualny potencjał każdej osoby.

Spotkasz tu swoich rówieśników  i oczywiście kadrę, która lubi te spotkania, nie krytykuje, nie ocenia, docenia różnorodność, pomaga i wspiera. Ważni dla nas są: ludzie, relacje, więzi , klimat, wspólnie spędzany czas, rozmowy – czasem na trudne tematy, wzajemna pomoc, rozwój zainteresowań, pasji, uzdolnień, umiejętności przydatnych w życiu.

Udział w spotkaniach organizowanych przez Klub jest bezpłatny.

stopka CUS
Skip to content