Tworzymy bazę usług fizjoterapeutycznych

Zapraszamy fizjoterapeutów działających na terenie gminy Skawina! 

Centrum Usług Społecznych w Skawinie pracuje nad utworzeniem specjalnej bazy usług fizjoterapeutycznych dostępnej dla mieszkańców gminy Skawina, a także dla pracowników CUS współpracującymi z mieszkańcami. 

Naszym celem jest zapewnienie łatwego dostępu do informacji o usługach fizjoterapeutycznych na terenie naszej gminy, które są kluczowe dla ich zdrowia i dobrej kondycji fizycznej.

Jeśli jesteś fizjoterapeutą, prowadzisz własną działalność fizjoterapeutyczną w gminie Skawina, serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do naszej inicjatywy i tworzenia bazy poprzez zgłoszenie swoich danych teleadresowych i zakresu usług. Dzięki temu będziesz mógł dotrzeć do większej liczby osób potrzebujących Twojej pomocy, a mieszkańcy otrzymają fachową pomoc.

Jak możesz zgłosić swoje usługi? To proste! Wystarczy przekazać swoje dane kontaktowe za pośrednictwem poniższego formularza w formie on-line wraz z wyrażeniem zgody na publikację i przekazanych informacji.

Formularz zgłoszeniowy dla Fizjoterapeutów – TUTAJ

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w poprawę dostępu do usług społecznych w naszej gminie! Razem możemy wiele!

W razie pytań odnośnie bazy usług jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt poprzez adres e-mail: m.kopec@mgops.skawina.net  lub numer telefonu: 785 324 114.

 

 
stopka CUS
Skip to content