Szkolenie dla nauczycieli przedszkolnych

Centrum Usług Społecznych w Skawinie zaprasza nauczycieli przedszkolnych  pracujących w przedszkolach na terenie Miasta i Gminy Skawina na szkolenie o tematyce uzależnień dzieci w wieku przedszkolnym od telefonów komórkowych, gier, telewizji oraz  jaki to ma wpływ na rozwój dziecka i jego zachowanie.

Celem głównym szkolenia jest przekazanie rzetelnej  wiedzy teoretycznej, dotyczącej uzależnienia od treści internetowych oraz praktyczne wskazówki, dotyczące metod i sposobów komunikacji z dzieckiem w obszarze uzależnień behawioralnych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 27 lutego 2024r. (wtorek) o godzinie 16.00 w Centrum Usług Społecznych w Skawinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 17. 

Szkolenie poprowadzi Pani Dominika Wąsik – psychoterapeuta, specjalistka terapii uzależnień, socjoterapeutka, mediator. Założycielka Akademii Pozytywnej Profilaktyki i Terapii Uzależnień. 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o zgłoszenie się do dnia 23 lutego 2024r.do Centrum Usług Społecznych w Skawinie ul. Ks. J. Popiełuszki 17 lub pod numer telefonu 12 276 34 10.

Liczba miejsc ograniczona.

stopka CUS
Skip to content