Otwieramy Klub Młodzieżowy!

Centrum Usług Społecznych otwiera Klub Młodzieżowy w Skawinie dla osób w wieku od 13 do 20 lat.

Spotkania Klubu odbywają się w każdy PIĄTEK od godziny 17.00 do godziny 20.00 w budynku CUS ul. Popiełuszki 17 w Skawinie.
Można dołączyć od dowolnego spotkania! 

Miejsce to przeznaczone jest dla osób, które szukają miejsca, w którym w bezpieczny sposób mogą spędzać czas, poznawać nowych znajomych, skorzystać ze wsparcia dorosłych, a także odpocząć od codziennych obowiązków.

Wspólnie stworzymy przestrzeń do nauki nowych umiejętności, rozwijania swoich pasji, zabawy, radzenia sobie w sytuacjach trudnych i rozwiązywania ewentualnych konfliktów. Spotkania będzie prowadził Piotr Pitala -psycholog, terapeuta, trener programów profilaktycznych. Pan Piotr pracuje na co dzień z młodzieżą, w podejściu do drugiego człowieka kieruje się budowaniem więzi w naturalnym otoczeniu w oparciu o indywidualny potencjał każdej osoby.

Spotkasz tu swoich rówieśników ze szkoły, ulicy, podwórka i oczywiście kadrę, która lubi te spotkania, nie krytykuje, nie ocenia, docenia różnorodność, pomaga i wspiera. Ważni dla nas są: ludzie, relacje, więzi , klimat, wspólnie spędzany czas, rozmowy – czasem na trudne tematy, wzajemna pomoc, rozwój zainteresowań, pasji, uzdolnień, umiejętności przydatnych w życiu.

Udział w spotkaniach organizowanych przez Klub jest bezpłatny.

Informujemy, że w związku z nadchodzącymi feriami nie odbędą się spotkania Klubu Młodzieżowego w dniach 09.02., 16.02. oraz 23.02.2024 roku. W tym okresie klub będzie nieczynny, a zaplanowane spotkania zostają odwołane.

Zapraszamy do ponownego uczestnictwa w spotkaniach po feriach. Nasze kolejne spotkanie odbędzie się po zakończeniu przerwy, w dniu 01.03.2024 r.
Życzymy Wam udanych i bezpiecznych ferii zimowych!

stopka CUS
Skip to content