Zapraszamy do udziału w X Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie

Centrum Usług Społecznych w Skawinie zaprasza Seniorów z gminy Skawina do udziału w X Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie które odbędą się 1 września 2023r.

Senioralia zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim o godz. 9.00, po której nastąpi przemarsz do Parku Jordana, gdzie odbędą się wykłady, bezpłatne badaniai konsultacje. Będą to wykłady specjalistów na temat zdrowia, bezpieczeństwa, prawa i ekonomii oraz aktywizacji seniorów. Poza częścią wykładową organizatorzy planują również część sportową oraz rozrywkową.

Udział dla Seniorów z terenu Gminy Skawina jest bezpłatny. Dla Seniorów zainteresowanych udziałem w wydarzeniu Centrum Usług Społecznych w Skawinie zorganizuje transport autokarem na trasie Skawina-Kraków, Kraków-Skawina (wjazd ze Skawiny – 7:40 dworzec PKP, powrót z Krakowa – 20:00 BUS parking ul. 3 Maja 17).

Warunkiem udziału w Senioraliach jest wypełnienie i dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego w terminie do 25 sierpnia do Centrum Usług Społecznych w Skawinie ul. Popiełuszki 17 w Skawinie. Formularz dostępny jest w Centrum Usług Społecznych w Skawinie ul. Ks. J. Popiełuszki 17 oraz do pobrania TUTAJ

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 12 276 21 37 w. 16

stopka CUS
Skip to content