Sptokanie Klubu Rodzica już 15 czerwca!

Serdecznie zapraszamy rodziców  dzieci w wieku od 3 do 18 r. ż  na kolejne spotkanie Klubu Rodzica, które odbędzie się 15 czerwca 2023 r. (czwartek) o godz. 17:30 w siedzibie Centrum Usług Społecznych w Skawinie, ul. Ks. J. Popiełuszki 17.

Podczas spotkania zostaną poprowadzone praktyczne warsztaty „Lepiej rozumiem – mądrzej kocham” – o skutecznym wsparciu dawanym dziecku” wg. Autorskiego Programu Zapobiegania i Przeciwdziałania Deficytom Emocjonalnym Dziecka.

Warsztaty poprowadzi – psycholog, Pani Katarzyna Wnęk – Joniec.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które daje narzędzia by kochać i wspierać mądrzej. 

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami tel. 12 256 10 55. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.


Co to jest Klub Rodzica?

Klub Rodzica jest przestrzenią gdzie można poznać ludzi i nawiązać nowe znajomości, to również miejsce w którym każdy rodzic może znaleźć wsparcie i zrozumienie w swoich codziennych wyzwaniach. Nasze spotkania są pełne ciekawych dyskusji i tematów, które pomogą zrozumieć nasze dzieci i ich potrzeby. Ponadto proponujemy spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, którzy omawiać będą tematy związane z wychowaniem i edukacją dzieci.

Tematyka spotkań jest różnorodna – od dyskusji na temat zdrowego stylu życia, przez problemy wychowawcze w domu i szkole, aż po rozwój osobisty i kreatywność – to WY rodzice decydujecie o tematach spotkań. Do Klubu Rodzica można dołączyć od dowolnego spotkania! 

Zapewniamy, że czas spędzony z nami będzie wartościowy i przyjemny.

Czerp z wiedzy i umiejętności innych, podziel się własnymi doświadczeniami. Nie czekaj dłużej, dołącz już dziś do naszego Klubu Rodzica i poznaj innych rodziców z Twojej okolicy!

stopka CUS
Skip to content