Wizyta studyjna w CUS w Skawinie

Dziś był wyjątkowy dzień dla naszej Gminy, byliśmy organizatorami wizyty studyjnej związanej z działalnością Centrum Usług Społecznych w Skawinie. Było nam niezmiernie miło gościć Panią Wiolettę Wilimską Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie, Pana Rafała Barańskiego Zastępcę Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie i pracownika ROPS w Krakowie oraz przedstawicieli Centrum Usług Społecznych w Myślenicach, Centrum Usług Społecznych w Tarnowie, Centrum Usług Społecznych w Kluczach oraz Centrum Usług Społecznych w Alwerni.

Spotkanie zostało otwarte przez Pana Norberta Rzepisko Burmistrza Miasta i Gminy Skawina oraz Panią Wiolettę Wilimską Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie. Całe spotkanie poprowadziła Pani Joanna Rudek Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Skawinie.

Podczas spotkania m.in przedstawiono strukturę organizacyjną CUS, omówiono dotychczas zrealizowane usługi społeczne na rzecz mieszkańców naszej Gminy, a także otworzono panel dyskusyjny o sukcesach i trudnościach wynikających z przekształcenia się w jednostki Centrów Usług Społecznych.

Dziękujemy za obecność w naszej Gminie, aktywne uczestnictwo w dyskusji oraz za uznanie dla naszej pracy na rzecz naszej społeczności. Życzymy Państwu i sobie kolejnych sukcesów w dziedzinie zapewniania dostępności do usług społecznych dla mieszkańców.

Więcej o spotkaniach i szkoleniach realizowanych w projekcie „Kooperacje 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin” można znaleźć na stronie internetowej ROPS w Krakowie: rops.krakow.pl

stopka CUS
Skip to content