Zapraszamy do Klubu Rodzica!

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 3 do 18 r. ż. na spotkanie inaugurujące Klub Rodzica, które odbędzie się 25 maja o godz. 17.30 w Centrum Usług Społecznych ul. Ks. J. Popiełuszki 17.

Klub Rodzica będzie przestrzenią gdzie można poznać ludzi i nawiązać nowe znajomości, to również miejsce w którym każdy rodzic będzie mógł znaleźć wsparcie i zrozumienie w swoich codziennych wyzwaniach. Nasze spotkania będą pełne ciekawych dyskusji i tematów, które pomogą zrozumieć nasze dzieci i ich potrzeby.  Ponadto proponujemy spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, którzy omawiać będą tematy związane z wychowaniem i edukacją dzieci.

Tematyka spotkań będzie różnorodna – od dyskusji na temat zdrowego stylu życia, przez problemy wychowawcze w domu i szkole, aż po rozwój osobisty i kreatywność – to WY rodzice decydować będziecie o tematach spotkań.

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami tel. 12 256 10 55.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Zapewniamy, że czas spędzony z nami będzie wartościowy i przyjemny.

Czerp z wiedzy i umiejętności innych, podziel się własnymi doświadczeniami. Nie czekaj dłużej, dołącz już dziś do naszego Klubu Rodzica i poznaj innych rodziców z Twojej okolicy!

stopka CUS
Skip to content